Drobečková navigace

Úvod > Naše nabídka

Obchod a služby

Prodej domácího cukrovi

Pronájem sálu

Pečeme cukroví na svatby, oslavy, slavnostní příležitosti. Cukroví vyrábíme tradičními domácími postupy při využití vlastních surovin - tedy bez zbytečných a škodlivých chemikálií. Pronajměte si u nás sál s kuchyní a uspořádejte u nás oslavu! Náš sál je velký s kapacitou až 70 osob. Rádi Vás uvítáme při jakékoliv příležitosti, ať už se jedná o svatbu či oslavu jiného druhu.

Závodní stravování

Zemědělské družstvo Partutovice zabezpečuje svým zaměstnancům kvalitní, zdravý oběd. V případě, že pracují v prodloužených směnách, vydatnou svačinu.
Naše zařízení připravuje obědy a svačiny pro děti v mateřské školce i pro žáky základní školy.
Našemu družstvu však nejsou cizí ani naši bývalí zaměstnanci a ostatní občané naší obce a v dnešní době jim připravujeme a rozvážíme obědy. Toto se zabezpečuje v rámci dobré spolupráce Obecního úřadu Partutovice a našeho družstva.

Jidelna
     

Pořádání společenských akcí

Nabízíme možnost pořádání různých slavnostních událostí - svatby, životní jubilea atd. Kapacita sálu je 70 osob.

Prodej smíšeného zboží

  • Družstvo je vlastníkem prodejny, kde prodává široký sortiment zboží.
  • Za přijatelné ceny nabízíme jak potravinářské, drogistické a spotřební zboží, tak i potřeby pro zahradu a dům.
  • Nově je zavedena výměna propan-butanových lahví: láhev 2kg - 120Kč; 10kg - 400Kč.

Prodej vysokobřezích jalovic.

Nabízíme jen jalovice s vynikajícím původem, perfektním exteriérem, předpokládanou vysokou užitkovostí, tedy jen takové, u níž jsme přesvědčeni, že to budou budoucí dojnice, jež výrazně zlepší kvalitu stáda kupujícího.
Je také pravda, že nabídka našich jalovic právě z tohoto důvodu je značně omezená.

Nabídka sudového piva 

Sudové pivo

Připravujete rodinnou oslavu, setkání s přáteli nebo velkou akci pro veřejnost? Za výhodnou cenu vám dodáme sudové pivo.

  • Nabízíme sudy piva o objemu 15, 30 a 50 litrů.

  • Zajistíme pro vás pivo téměř ze všech pivovarů v ČR. Náš tip? Mezi našimi zákazníky je nejoblíbenější přerovské pivo Zubr a nošovický Radegast.

  • Objednáte u nás také piva nízkoalkoholická a nealkoholická.

  • Vychlazené pivo si odeberete v naší prodejně se smíšeným zbožím. Zde vám také zdarma půjčíme chladicí čepovací zařízení.

  • V případě zájmu vám dodáme i různé chuťovky k pivu – uzeniny na grilování aj.

 

 

POPTAT SUDOVÉ PIVO

 

Sudové pivo | Zemědělské družstvo Partutovice
Ať už připravujete rodinnou oslavu nebo společenskou akci pro veřejnost, dodáme vám sudové pivo. Stálým zákazníkům poskytujeme slevy.

 

Aktuální nabídka brambor

vystava

Pro bližší info k prodeji brambor volat na tel. čísla  - viz. rubrika kontakty.

 

Jako významný pěstitel konzumních i sadbových brambor nabízíme uznanou bramborovou sadbu v sortimentu osmi odrůd, které zahrnují brambory velmi rané, rané a poloranné (viz HOME).

Sadba všech těchto odrůd je vysoce kvalitní, splňuje kritéria stanovená pro prodej bramborové sadby a všechny odrůdy jsou velice chutné a splňují nejpřísnější konzumní požadavky.

Konzumní brambory prodáváme po celou sezónu od sklizně na podzim do jarního období, kdy se objeví brambory nové.

Konzumní brambory expedujeme zájemcům na místo spotřeby. Mezi naše spokojené zájemce patří Školní jídelny, Restaurační zařízení, Lázeňské domy a hotely.

Při dodávce konzumních brambor dodáváme dle požadavků zákazníka brambory se žlutou nebo červenou slupkou a varného typu AB - C. Podrobné informace je možné získat na tel. čísle nebo e-mailem.

 

zdpartutovice_footer.png