Drobečková navigace

Úvod > Naše nabídka > Pronájem sálu

PRONÁJEM SÁLU

Pro soukromou oslavu nebo firemní akci hledáte místo, kde byste se cítili příjemně jako doma? Pronajměte si společenský sál v Partutovicích na Olomoucku. Výhodou je, že zde můžete využít i plně vybavenou kuchyň a překvapit hosty třeba vlastním gulášem. Kapacita sálu je 70 osob.

Soukromé oslavy

Pronájem sáluSál se hodí pro všechny společenské akce: oslavy narozenin, svatební hostiny, křtiny, promoce, třídní srazy. Akci pro vás zorganizujete na klíč nebo si ji můžete připravit sami, možné jsou i různé kombinace.

  • Oslava na klíč: Připravíme menu dle vašeho přání, zajistíme pivo, víno a nealko nápoje, obsluhu a další služby.
  • Oslava ve vaší režii: V kuchyni máte k dispozici kávovar, kotlík na guláš, ohřívací nádoby na maso, chladicí vitrínu na nápoje a chladicí zařízení na čepování piva.
  • Kombinace: Sami si zorganizujete jen něco, např. si dovezete vlastní nápoje a část občerstvení, a my se postaráme o vše ostatní.

Firemní akce

Společenský sál v Partutovicích využijete pro větší i komornější firemní akce: konference, školení, prezentace apod. K dispozici je diaprojektor a promítací plátno. Catering pro vás zajistíme na klíč, vaše zaměstnance i klienty určitě nadchne místní vyhlášené cukroví.

 

zdpartutovice_footer.png